Отборът на Спартак (Варна) победи с 2:0 като домакин на Миньор

...

Спартак (Вн) победи Миньор и се изравни по точки с лидера във Втора лига

Отборът на Спартак (Варна) победи с 2:0 като хазаин на Миньор в мач от 33-ия кръг на Втора лига.

Георги Чукалов   осъществя първия гол в 19-ата, а Иван Колев удвои в 76-ата минута, с което беше завършен и крайния резултат.

Гостите приключиха срещата и в понижен състав, след като Божидар Васев получи втори жълт и надлежно червен картон в 72-ата минута.

С този триумф Спартак към този момент има 62 точки и по този метод се изравни с водача в шампионата Септември (София) и е все по-близо до завръщане в родния хайлайф, като е и с мач по-малко от столичани. Миньор пък значително се елементарни с възможностите си за четвъртото място, което дава късмет за бараж за влизане в Първа лига, като остава на седмото място с 51 точки.
Източник: bnr.bg